rezervasyonRezervasyon
REZERVASYON
Rezervasyon

ÇOCUK DÜNYASI

Çocuk Dünyası

Çocuklarınız yeni arkadaşlar edinirken, oyunlar oynarken, yüzerken eğlenirken, eğitici & öğretici faaliyetlerde bulunurken heyecanlarını paylaşın…

Türkiye’nin lider ‘çocuk dostu’ oteli Liberty Hotels Lykia, bu özelliğini yıllardır minik misafirlere birçok olanak sunmakla elde etmiştir.

Çocuk Cenneti, küçük macera severler ve çocukluk ruhunu henüz kaybetmemiş yetişkinler için tesis içinde 22.000 m2 büyüklüğünde bir alana kurulmuştur.

Bebek Kulübü 6 ay – 3 yaş, Çocuk Kulübü 3 – 12 yaş ve Gençlik Kulübü ise 13 – 17 yaş gruplarına özel ayrı ayrı aktivite programları, kreş hizmeti sunan Mini Club ‘umuz, eğlencenin ve oyunların yanında , eğitici – öğretici programlar sunmaktadır.

Çocuk animasyonu ekibimiz her yaşa uygun hazırlanan aktivite, aksiyon ve gösteriler ile minik misafirlerimize unutulmaz anılar yaşatmaktadır.

KÜÇÜK BİR MİSAFİRİMİZİN KALEMİNDEN TATİL DENEYİMLERİ;

“ Merhaba ben Nehir. Bu güne kadar gittiğim otellerde hiç bu kadar eğlememiştim. İyi ki buradayım dedim kendi kendime. Her şey çocuklar için düşünülmüş en çok ise çocuk cenneti. Ben 9 yaşındayım ve burada yapmak istediğim neredeyse hepsini yaptım. Keşke 5 gün yerine 5 ay kalsaydık. Her şey için teşekkürler. Nehir. “

Çocuklar Sahnede

Her hafta miniklerimizin katılımı ile bir çocuk gösterisi yapılmaktadır.

İki gün, birer saatlik provalar sonunda, kostüm ve makyajlar ile sahne alan çocuklar ailelere akşam gösterisini sunuyor.

Aktivite ve Aksiyonlar

Ücretsiz aktivite ve aksiyonlar hazinesi…

Okçuluk, judo, karate, futbol, basketbol, havuz oyunları, su topu, vahşi batı aksiyonu, pizza aksiyonu, hazine avı, korsan aksiyonu, bingo, dart, mini golf yüz boyama, olimpik oyunlar, origami, canavar avı, müzikli oyunlar, çocuk diskosu, yetenek gösterisi, dinozor aksiyonu, moda gösterisi ve daha fazlası… Ücretli aktiviteler: El işi atölye, su sporları ve tekne turları…

Bebek Klübü

06 ay – 3 yaş arası için açık alan kulübümüz ile sabahları, öğleden sonraları ve akşamları ücretsiz bebek bakımı sunuyoruz.

Bebeğin değişimi, parmak boyama, yumuşak oyuncaklar ve renklendirme gibi aktiviteler hizmet ve aktivitelerimiz arasında yer almaktadır.

Çocuk Cenneti

22.000 m2 alana kurulu olan Çocuk Cenneti 18 su kaydırağı ve 8 havuzu ( 3’ü ısıtmalı) , Aqua Fresh Parkı, Oyun Parkları bulunan rüya gibi bir macera alanıdır.

Bebekler için ayrıca salıncak, tahterevalli ve tırmanış ağları bulunan kum parkı ve plajı mevcuttur.

Ayrıca alan içerisinde, palyaço duşları, çocuk wc’leri, su fışkırtan toplar, gizli mağaralar, korsan ormanı, hazine adası, çocuk amfi tiyatrosu, sanat ve el işi bölümü, basketbol sahası, çim futbol sahası, masa tenisi ve çocuk restoranı be barı bulunmaktadır.

Çocuk Plajı

Dünya’da ilk ve tek olan Liberty Hotels Çocuk plajı, doğal kaya ve taşlardan yapılmış dalga kıranı, kum plajı, çocuklar için dizayn edilmiş şezlong ve şemsiyeleri, çocuk barı, çocuk wc'leri ve çocuk duşları, oyuncak değişim sandığı ile tamamen çocuklarımızın sahil ve deniz keyfini sürmeleri için sizi bekliyor.