rezervasyonRezervasyon

Dalış

Dalış yapmak, dalış eğitimialmak, padi almak için otel dışına çıkmanıza hiç gerek yok. Liberty Hotels Lykia içerisinde buluna Lykia World Dalış Merkezi dalış ile ilgili bütün hayellerinizi gerçekleştimeye hazır.

paraşüt

1991 yılından beri Ölü denizde dalış turizmine hizmet eden merkezimiz, yöremizin tek aktif PADI ve TÜRKİYE SUALTI SPORLARI FEDERASYONU üyesi dalış merkezidir. Dalış merkezimiz 09:00 – 19:00 arası hizmet vermektedir. Tecrübeli misafirlerimiz için gece dalışları düzenlemekteyiz. Su altının büyülü dünyası ile tanışma vakti.

Bizimle dalın…
Çünkü, Ölüdeniz’in muhteşem sualtı zenginliklerini; eğlenceli, rahat ve güvenli bir ortamda, profesyonel eğitmenlerimiz eşliğinde, dalış tecrübenizi tutkuya dönüştürün.

Deneyimli ve profesyonel ekibimiz ile önceliğimiz eğlenceli ve keyifli dalış yaparken, tüm tecrübe ve bilgilerimizi sizinle paylaşmak. Dalış merkezimizde özel paket dalış turları ve eğitimleri gerçekleştiriyoruz.

İlk Tecrübe;
Sualtı ile yapacağınız bu ilk tanışmayı eşsiz ve unutulmaz bir deneyim haline getirebilmek için, her misafirimize bir eğitmen eşliğinde dalış yaptırmaktayız. Zaman kısıtlaması olmadan özgürce sualtının güzelliklerini keşfetmenize, dalış sporu sevdirmek ve sevdiklerinizle paylaşmanızı sağlamak önceliğimizdir.

Başlangıç ve İleri Seviye Eğitimler;
Kendi zamanınızı planlayabileceğiniz, yine size özel PADI eğitmeniniz ile 1,2 ve 3 günlük uluslararası PADI kurslarımıza katılabilirsiniz. Dilerseniz kurs eğitiminizin teori bölümünü, tatilden önce online eğitim olarak tamlayabilir ve tatilde kendinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Online Eğitim için aşağıdaki linke tıklamanız yeterlidir.

http://www.padi.com/padi-courses/padi-elearning-program-offerings

Dalış tecrübesi olan misafirlerimiz için sunabileceğimiz birbirinden güzel yaklaşık 20 ayrı dalış noktamız vardır. Linke tıklayarak Ölüdeniz dalış noktaları haritamıza ulaşabilirsiniz.

http://lykiaworlddivingcentre.com/category/dive-sites/

paraşüt
 

FOTO GALERİ