rezervasyonRezervasyon

REZERVASYON
Rezervasyon

HAVUZ & SAHİL

Havuz

Su Dünyası... Birbirinden çeşitli havuz tipleriyle Liberty Hotels Lykia, su severler için tam bir rüya şehir.

İsterseniz Türkiye’nin ilk sonsuzluk havuzu olan +16 yaş Sarpedon havuzunda yüzerken, denizde kulaç atıyor deneyimi yaşayın, isterseniz Pamukkale havuzumuzun içinde güneşlenmenin keyfini…

 

İsterseniz Liberty ana havuzunda aktiviteler ve su oyunları ile coşun, isterseniz çocuk cennetinde bulunan onlarca havuz, su parkı, kaydıraklı havuzlarda, çocuklarınız ile çocuk olun….

 

Mağara havuzunu ve diğer havuzlara en az bir kere girmeyi de ihmal etmeyin.

Sahil

"Tanrının dünyaya bahşettiği cennet" olarak adlandırılan Ölüdeniz’e, deniz dibindeki kumun ve çakılın kırdığı ışık o dillere destan turkuaz rengini vermektedir”

650 metre sahilimizde boydan boya bulunan ahşap yürüyüş yolumuzda, sabahları deniz kokusunu içinize çekerek yürüyüş yapmak, sizin için muhteşem bir güne başlamamın en güzel yollarından biri olacak. Gün içinde Ege Denizinden gelen tatlı meltemin yarattığı dalgalarla dans da edebilirsiniz, Akdeniz ‘in sakinliğini ile çarşaf gibi denizde de yüzebilirsiniz. Fakat, kum ve çakıldan örtülü denizin dibinde tek bir yosun bile görmeyeceksiniz .

Sahilimizin en son bölümün de çocuklu ve bebekli aileler özel oluşturulmuş, dünyada eşi benzeri olmayan “ Çocuk Plajımız” bulunmaktadır.