4 gün ve üzeri konaklamalarda ÜCRETSİZ HAVAALANI TRANSFERİ
HEMEN FiYAT AL
  • Giriş Tarihi
  • Çıkış Tarihi

DÜNYA MUTFAĞI

LİBERTY RESTAURANTLAR:

Odanızdan Marina Restorana 5-10 dakika endemik bitkiler, çiçekler arasında yapacağınız yürüyüşe kuş sesleri eşlik edecek, kuş sesleri bitince sizi, müthiş turkuaz renkli denizimiz karşılayacak.

Her gün farklı bir tema, farklı bir motto (İtalyan, Asya, Anadolu, Balık, Latin vs..) ile sunulan, yüzlerce çeşit seçeneklerden oluşan kahvaltı, öğlen ve akşam yemeklerimizi denizin tam kıyısında olan Marina Restoranımızda alacaksınız.

Akşam yemeklerinizi daha da özel yapmak istiyorsanız, uygun ücretli Tepanyaki, Çin, Sushi, İtalyan, Steak, Türkve Balık restoranlarımızı test edebilirsiniz. Bence mutlaka en az 2 sini test edin.

Bu kadar restoran beni kesmez daha da özel bir şeyler istiyorsanız “tek masalı” deniz ve dalga ile komşu “Renk ve Deniz” restoranımızı sizin için, size özel kapatın. Sevdikleriniz için restoran kapamanın zevkini sürün.

LİBERTY BARLAR

Tesisimizde 10 adet bar bulunmaktadır. Size özellikle bunların iki tanesinden bahsetmek istiyorum:

PATARA BEACH BAR

24:00’e kadar açık olan barımızda güne kahve ile başlayıp, güneşi içkinizi yudumlayarak batırmanın keyfini yaşarsınız. Akşamları sakinlik arayan misafirlerimiz yıldızların altında hafif müzik ve dalga sesleri eşliğinde unutulmaz sohbetler ve anılar yaşamak isteyenler için hazır.

APOLLON BAR

Müzik, eğlence, partiler ve sonrasında Disco ile coşacağınız tatil köyümüzün eğlence, buluşma, sosyalleşme merkezi.

SENTIDO RESTORANLAR/BARLAR

Otel bölümünde full deniz manzaralı açık teras ve kapalı alandan oluşan, hergün farklı bir tema, motto ile sunulan açık büfe restoranımızda sabah-öğlen-akşam yemeklerinizi dingin bir atmosferde keyifle alabilirsiniz.

Full deniz manzaralı Blue Bar ve çam ormanlarının içinde olan sahil barımızda kuş , ağustos böcekleri ve dalga sesleri eşliğinde doğanın keyfini içkinizi yudumlayarak yaşayabilirsiniz.

Bunlar da yetmez diyorsanız, her alanını sınırsızca kullanma hakkına sahip olduğunuz Liberty restoranları, barları her şeyi ile sizi bekliyor.

NEDEN LIBERTY HOTELS LYKIA?

OTEL HAKKINDA

LIBERTY HOTELS LYKIA

Dünyada 10 Ülkeden daha büyük olan tesisimiz otel ve tatil köyü olmak üzere iki ayrı bölümden oluşmaktadır.

Tatil köyü bölümümüzün konsepti çocuklu ailelere, bol aktivite ve eğlence isteyen tatilcilere yönelik oluşturulmuştur.

DEVAMI

SICAK FIRSATLAR

SÜRPRİZ İNDİRİM VE FIRSATLAR OLDUĞUNDA SİZLERİ BİLGİLENDİRELİM

WhatsApp 0530 342 92 81

x

BİZ SİZİ ARAYALIM