4 gün ve üzeri konaklamalarda ÜCRETSİZ HAVAALANI TRANSFERİ
HEMEN FiYAT AL
  • Giriş Tarihi
  • Çıkış Tarihi

AKTİVİTESİ EN BOL OTEL

35 çocuk animatörü ile Avrupa’nın sayılı çocuk ve çevre dostu otellerinden biri olan tatil köyümüzün çocuk aktiviteleri 5 kategoriden oluşur:

Bebek Kulübü (6-36ay)
Snoopies (3-5yaş gurubu)
Jokers (6-8yaş yaş gurubu)
Kids (9-12yaş yaş gurubu))
Gençlik Kulübü (13-17yaş gurubu)

Misafirin çocuğu/çocukları hangi yaş grubuna giriyor ise o grubun aktiviteleri hakkında aşağıdaki gibi bilgiler verilir.

Bebek Kulübü (6-36ay gurubu)

Kapalı/Açık oyun alanlarından ve uyku odasından oluşuyor. Pazartesi günleri, öğlen/akşam yemekleri saatleri hariç 08:30 – 23:30 arası 4 dilde (Türkçe, İngilizce, Almanca; Rusca) hizmet veriyor. Çocuğunuzun altının bile severek değiştiren çocuk bakıcılarımıza çocuğunuzu başta biberon olmak üzere ihtiyaç duyacağı ekipmanlar ile birlikte imza karşılığı teslim ediyor ve alıyorsunuz. Burada bir çok milliyetten oluşan çocuklara oyunlar oynatılıyor, el becerilerinin gelişimine katkıda bulunuluyor.

SNOOPİES (3-5 yaş gurubu)

Bu yaş grubunda 4 dilde hizmet veriliyor. Kapalı/açık oyun alanları ve havuzlardan oluşuyor. Çocuklar kayıt formu ile teslim ediliyor ve öğlen/akşam yemek saatleri ve pazartesi hariç 08:30 – 23:30 saatleri arası hizmet veriyor. Burada çocukların yaşlarına uygun aktiviteler, aksiyonlar, eğlenceli oyunlar, havuz oyunları, arkadaşlık kurarak sosyalleştirilmesi hedefleniyor. Bazı aktiviteler: kurabiye pişirme, el işi, doğa gezisi, çiçek dikimi, yüz boyama vs. gibi.

JOKERS (6-8 yaş gurubu)

KİDS (9-12 yaş gurubu)

Jokers Club faliyetleri iki ayrı yaş grubu oluşturularak yapılıyor.

Çocukların birbiri ile arkadaş olması dostluklar kurmasına yönelik aktiviteler sunuluyor. Pazartesi ve öğlen/akşam yemek saatleri hariç 4 dilde servis/hizmet veriliyor. Bazı aktiviteler: okçuluk, kaya tırmanma, futbol, dart, minigolf, el işi, çocuk cennetinde aktiviteler, havuz oyunları, korsan hazine bulma, pokemon ve çeşitli çocuk şovları. Çocuğunuzu imza karşılığı teslim ediyor ve alıyorsunuz.

GENÇLİK KULÜBÜ (13-17YAŞ)

Çeşitli milletlerden gelen 13-17yaş grubu gençleri birbirleri ile tanıştırmak, uluslar arası dostluklar kurmalarını, sosyalleşmelerini hedefliyor ve Pazartesi hariç 4 dilde 10:30-23:30 arası hizmet veriyor. Bu amaçla yapılan bazı aktiviteler: okçuluk, dart, plaj voleybolu, futbol, minigolf, kaya tırmanma, havuz oyunları, kaydıraklar vs.

Hoşgörünüze sığınarak size bir ipucu vermek istiyorum: çocuğunuz bol miktarda arkadaş ve anı biriktirerek dönecek. Bu nedenle her yıl tatile buraya bize gelecek şimdiden 3-5 yıllık rezervasyon yapmanızı öneriyorum.

Genel Aktiviteler

Dünyada aktivitesi en bol olan, çevre ve çocuk dostu tesissimizin aktiviteleri; BeachVolleyball, Futbol, Futbol Okulu, Basketbol, Mini Golf, Okçuluk, Tenis , Masa Tenisi, Tırmanma Duvarı , tarihi Lykia yolunda yürüyüş ,Yoga, Step Aerobik, bingo , su topu , havuz oyunları , dart , judo dersi , dans dersi , yüzme dersi ,dalış merkezi jetonlu oyunlar, el sanatları , sıra dışı, zengin su Sporları ….

Su sporları anlatmak ile bitmez, mutlaka gelip görmek, deneyimlemelisiniz ve bu deneyimleriniz, foto ve videolar ile ölümsüzleştirmelisiniz.

Kano, Deniz Bisikleti… gibi aktivitelerinden ücretsiz faydalanıyorsunuz.

Ücretli aktivitelerine gelince:

Sadece bizde olan size özel kendinizin kullandığı iki kişilik botlardan oluşan gergedan safari inanılmaz bir deneyim.

Deniz üstünde tek kişilik bisiklet, sıra dışı deneyim ve müthiş spor ; Jetski

Yarım günlük yat turu

Yetmedi diyenlere adrenalin dolu seawalker ve flyboard.

Bunlarda yetmedi diyorsanız geldiğinizde su sporları merkezi çalışanlarımız size özel adrenalin ve romantizm dolu çok çok özel turlar hazırlamak için sabırsızlıkla sizleri bekliyorlar.

Dünyada, hoşgörünüze sığınarak altını çizerek söylemek istiyorum; dünyada yamaç paraşüt merkezi ve iniş pisti olan tek otel bizim otelimiz. Tatiliniz esnasında adrenalinin dolu bu deneyimi yaşayarak fotoğraf ve videolarla ölümsüzleştirin.

Ayrıca balıkların dünyasını merak ediyor iseniz dalış merkezimiz merakınızı gidermek için sizi bekliyor.

SPA MERKEZİ:

Dinler bahçesi mimarisine sahip Spa Merkezimizde dünyada nadiren bulunan ve ücretsiz olan deniz manzaralı saunamızda ter atın ve sonrasında Türk Hamamı keyfi ile bir tl bile ödemeden sauna sefanızı bitirebilirsiniz.

Bu bana yetmez, daha da unutulmazı yaşamak istiyorum der iseniz vede demelisiniz bence.. Dalga sesinde masaj yaptırarak vücudunuzu ödüllendirin. Çok çeşitli seçeneklerden oluşan masajlarımız ücretlidir

NEDEN LIBERTY HOTELS LYKIA?

OTEL HAKKINDA

LIBERTY HOTELS LYKIA

Dünyada 10 Ülkeden daha büyük olan tesisimiz otel ve tatil köyü olmak üzere iki ayrı bölümden oluşmaktadır.

Tatil köyü bölümümüzün konsepti çocuklu ailelere, bol aktivite ve eğlence isteyen tatilcilere yönelik oluşturulmuştur.

DEVAMI

SICAK FIRSATLAR

SÜRPRİZ İNDİRİM VE FIRSATLAR OLDUĞUNDA SİZLERİ BİLGİLENDİRELİM

WhatsApp 0530 342 92 81

x

BİZ SİZİ ARAYALIM