OTEL İÇİ ÜCRETSİZ AKTİVİTELER

Aerobik Aktiviteleri

Yoga: Sessiz, sakin ve huzurlu... Yoga meraklısı, daha önceden tecrübesi olan veya olmayan tüm misafirlerimiz günlerine çam ağaçları arasında kurulmuş olan yoga platformumuzda, profesyonel eğitmenlerimiz eşliğinde yoga yaparak, sadece kuşların ve dalgaların seslerini dinleyerek başlayabilirler.

Pilates: Omurga sağlığı ve beden dengesini arttırmayı amaçlayan derslerimiz her seviyeden katılımcıyı memnun edecek çeşitlilikte hazırlanmaktadır. Sahilde kurulu olan aerobik sahamızda eğitmenlerimiz aletli ve aletsiz pilates dersleri için sizleri bekliyor olacaklar.

Streching: Belirli kas gruplarını hedef alarak kaslarınızın esnekliğini ve işlevselliğini arttırıp güne zinde başlamanızı sağlayacağız. Spor meraklısı misafirlerimiz bu özel dersimizi denemeyi unutmasın.

Body Work Out: Kardiyo, kuvvet, dayanıklılık... Bütün dersleri bir aktivitede birleştirdik. Hem vücut ağırlığını hem de dambıllar, barlar gibi aletleri kullandığımız bu derslerimizde spor meraklısı misafirlerimiz terleyecek, güçlenecek ve tabii ki bol bol eğlenip günlerine zinde başlayacak. Eğitmenlerimiz gülen yüzleriyle sizleri aerobik sahamıza bekliyorlar.

Step-Aerobik: Yıllardır dünyanın en popüler grup fitness aktivitelerinden biri olan step-aerobik dersleri, aerobik sahamızda eğitmenlerimiz tarafından her gün için farklı bir koreografi ile hazırlanıp verilmektedir. Yüzünüzü denize dönün ve güne hızlı başlayın.

FLexi Bar: Flexi barları esnetin ve çıkan enerjiyi hissedin. Özellikle Avrupa'da çok popüler olan Flexi bar grup derslerine katılarak kaslarınızı daha önce hiç hissetmediğiniz gibi çalıştırabilirsiniz. Bu ilginç ama bir o kadarda zorlayıcı derse katılıp flexi barları denemeyi unutmayın.

X-Co: Derin kaslarınızı hissedip geliştirmenin sırrı bu derste. Kalıplaşmış grup fitness derslerinden uzaklaşmak isteyen misafirlerimiz için geliştirilen bir ders daha. Ağırlığı sadece 600 gram olan bu aletin vücudunuzdaki etkisine inanamayacaksınız. Eğitmenlerimiz sizi yine terletecek ve x-coların sırrını sizlerle paylaşacak.

Dans Dersleri

Latin; Latin müziklerini, Latin danslarını ve Latin kültürünü seven misafirlerimize temel adımları, hareketleri, tutuşları öğretiyor ve bunların arkasındaki hikayeleri, sebepleri anlatıyoruz. Tango, salsa, cha cha, rumba danslarını seven yada öğrenmek isteyen misafirlerimiz bizlere katılmayı unutmasın.

Oryantal; Oryantal dans eğitmenlerimiz bu dansa yeni başlayan, yetenekli olduğunu düşünen ya da kendisini geliştirmek isteyen bütün hanımefendileri bekliyor.

Zumba; Dünyanın en popüler grup dans derslerinden biri olan zumba, tesisimizde daha eğlenceli hale dönüşüyor. Zumba eğitmenimiz her gün birbirinden farklı koreografilerle aerobik sahasında sizleri bekliyor. Bize katılın ve bu dersin neden popüler olduğunu fark edin.

Sporlar

Plaj Voleybolu; 8x16 ve 9x18 metre boyutlarında olan iki sahamız ve en kaliteli voleybol ekipmanlarımızla voleybolu seven herkesi bekliyoruz. İster aktivitemize katılın, isterseniz heyecanlı maçları izleyin, animatörlerimiz gün içinde iki defa sizlerle. Haftanın bir günü turnuvamıza katılıp şampiyonluk için yarışmayı unutmayın.

Basketbol; Basketbol severleri nizami boyutlara sahip basketbol sahamız ve nizami yükseklikteki potalarımızda, aktivitemize katılmak için bekliyoruz.

Futbol; Tatil futbolunun en eğlenceli hali... Profesyonel futbol hocamız her gün sizleri bekliyor. Maçtan sonra plaj barımıza gidip içeceğinizi almayı unutmayın.

Okçuluk; Tecrübeli veya tecrübesiz misafirlerimiz, anneler, babalar, çocuklar. Bu aktivite herkes için. 2 farklı mesafeye ve 6 hedefe sahip okçuluk alanımızda kaliteli ekipmanlarımız ve tecrübeli eğitmenlerimiz hedefi vuracağınızı garanti ediyor. Yeni başlayanlar için hazırlanan derslerimize katılıp yepyeni bir hobiye sahip olabilirsiniz.

Judo: Uzakdoğu sporlarının en eğlenceli hali Lykia’da. Çocuklarınız, çocuk kulübü ekibimizle zamanlarını eğlenerek geçirirken sizlerde çocuklarınızı izleyebilir ya da kendinize zaman ayırabilirsiniz. Şiddeti değil, sosyalleşmeyi öğretiyor, çocuklarınızın yeni arkadaşlar kazanmalarına yardım ediyoruz.

Karate: Bakalım çocuklarınızın kemerleri hangi renk olacak. Tecrübeli hocamız çocuklarınıza temel karate hareketlerini öğretirken sizlere düşen tek şey bu eğlenceli anları çocuklarınız için fotoğraflarla ölümsüzleştirmek. Garanti ediyoruz, çocuklarınızı izlerken en az onlar kadar eğleneceksiniz.

Tenis; Çam ormanlarının içinde 19 adet tenis kortumuz, raketlerini yanında getiren misafirlerimizi bekliyor.

Futbol Okulu

Futbol; Tatil futbolunun en eğlenceli hali... Profesyonel futbol antrenörümüz Beyaz Hoca sizleri bekliyor. Yaş gruplarına göre düzenlenmiş olan antrenman, maç ve turnuva programları tatilde futbol aşkını ihmal etmek istemeyen, futbolseverler için itina ile hazırlandı .

6 -12 YAŞ Grubu: 10:25- 12:00 Antrenman +Maçlar(Her gün) - 20:00-21:30 Maçlar(Her gün)

Turnuva haftası: İki haftada bir kez olmak üzere Salı, Çarşamba, Perşembe günleri turnuva düzenlenmektedir . Turnuvalarında final oynayan takımlara sürpriz hediyeler verilmektedir. Ayrıca futbol okuluna katılan misafirlerimiz otelden ayrılmadan önce madalya ve sertifika ile ödüllendirilmektedir.

13-17 Yaş Grubu: 21:30-22:30 maçlar. Pazartesi ve Cuma günleri.

16 ve üstü yaş Grubu: 17:00-18:00 maçlar. Pazartesi hariç her gün.

Maçtan sonra plaj barımıza gidip içeceğinizi almayı unutmayın.

Havuz Aktiviteleri

Su Jimnastiği; Tatillerinde kendilerini çok zorlamak istemeyen ama yine de spor aktivitelerinden uzak kalmak istemeyen misafirlerimiz için en ideal ders. Eğitmenlerimiz suyun direncini kullanarak sizleri biraz zorlayacak, hareketlendirecek ama bol bol da eğlendirecek. Ana Havuzda sizleri bekliyoruz.

Su Topu; İki takım, bir top ve mükemmel manzaraya sahip bir havuz... Animatörlerimiz sizleri artık klasikleşmiş olan ama asla eskimeyen bu aktivite için günde iki defa ana havuzumuzda bekliyorlar.

Havuz oyunları; Bazen takım oyunları, bazen bireysel oyunlar, bazen sörf tahtaları bazen de şişme oyunlar... Bütün animasyon ekibi birbirinden farklı ve çok eğlenceli oyunlarla sizlerle birlikte olacak ve sıkılmanıza izin vermeyecek. İster oyunlarımıza katılın, ister şezlongunuzda yarışmalarımızı izleyin. Ana havuzda günün en eğlenceli dakikaları başlıyor.

Su Zumbası; Bambaşka bir su jimnastiği aktivitesi. Eğitmenlerimiz sizlere öğrenmesi ve takip etmesi kolay olan özel su zumbası koreografileri öğretecek ve suyun direncini kullanarak hareketlenmenizi sağlayacak. Buluşma yerimiz ana havuz.

Havuz Olimpiyatları; Fotoğraf makinelerinizi hazırlayın, iki takım için şampiyonluk mücadelesi başlıyor. Dört farklı oyun sonunda haftanın birincisi olacak takımı hep beraber seçiyoruz. Animasyon ekibiyle birlikte bol bol eğleneceksiniz.

Su Sporları

- Kano
- Cam Kano
- Deniz Bisikleti
- Rüzgâr Sörfü ( Sertifika Sahiplerine ücretsiz kiralama )
- Lazer Katamaran ( Sertifika Sahiplerine ücretsiz kiralama )
- Su Kuşu

Oyunlar

Dart; Ana bar etrafında içeceğinizi yudumlayarak hedefi vurmaya çalışmaya ne dersiniz? Animatörlerimizin sizler için daha eğlenceli hale getireceği bu oyuna katılın ve sadece şampiyona özel olan birincilik madalyasını boynunuza takın.

Masa Tenisi; Ailecek yapabileceğiniz bir aktivite daha. Tesisimizin en merkezi konumunda bulunan iki adet masa tenisi masamız hem sizleri hem de çocuklarınızı bekliyor.

Tavla; Tavlalarınız misafir ilişkileri masalarımızda, kendine güvenen misafirlerimiz için ise animasyon ekibi her hafta tavla turnuvası düzenliyor.

Satranç; Satranç takımınızı alın ve düşünmeye başlayın. Sizi en zorlayacak seçim tesisimizin hangi sessiz ve büyüleyici köşesinde oturmak istediğiniz olacak.

Oyun Kâğıdı;

Kutu Oyunlar;

Fitness Merkezi

Yenilenmiş ekipmanlarıyla spor salonumuz sizleri bekliyor. Mükemmel manzarası ve iyi iklimlendirilmiş yapısıyla tatillerinde spor yapmak isteyen misafirlerimiz salonumuzu çok sevecek. Eğitmenlerimiz sorularınızı cevaplamak ve sizlere yardım etmek için daima sizlerle birlikte olacaklar. Spor kıyafetlerinizi ve ayakkabılarınızı bavulunuza koymayı unutmayın.

Tarihi Lykia Yolunda Yürüyüş

Likya Yolu, Türkiye’nin ilk uzun mesafeli yürüyüş yolu olma özelliğine sahiptir. 2015 yılına kadar uzunluğu 509 km. olan ve Hisarçandır Köy ‘ünde biten yol, yeni eklenen Çıtdibi ve Geyikbayırı etapları ile beraber 535 km.'ye ulaşmıştır. Geyikbayırı mevkiinde sona ermektedir.

Fethiye’den başlayarak Antalya’ya kadar uzanan ve tarihte Likya olarak adlandırılan Teke yarımadasındaki patikalardan bir kısmının işaretlenip haritalanması ile oluşturulmuş bu yürüyüş rotasıdır.

Ege ve Akdeniz'in güzelliğini ve Antik Likya döneminin gizemini biraz olsun yaşayabilmek için Likya yolunda yapılacak keyifli bir yürüyüş boyunca, yol boyunca el değmemiş küçük koylardan, çok fazla insanın yaşamadığı dağ ve ova köylerinden geçerek yolculuğunuzu sürdürürsünüz. Hem Akdeniz & Ege kültürünü tanımış hem de harika doğa manzaralarına şahit olursunuz.

Fethiye’den başlayan yürüyüş yolu üzerindeki bazı antik yerler ise; Sdyma, Pyndai, Phellos, Apelia, Theimussa, Letoon, Xanthos, Patara, Antiphellos, Apollonia, İdyros, Simena, Myra, Limyra, Gagae, Olympos, Sura, Belos, Phaselis ile birlikte bir çok antik ve yeni yerleşim alanı görmeniz mümkündür.

AKTİVİTE & EĞLENCE

TATİL BOYUNCA EĞLENCE ve AKTİVİTENİN ZİRVESİ

HEMEN FİYAT AL

DETAYLI BİGİ İÇİN FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM

x

BİZ SİZİ ARAYALIM

Hemen sizi arayalım!
Tatilinizi birlikte planlayalım +90 252 617 02 00