rezervasyonRezervasyon

Dünyada Yamaç Paraşütü Merkezi Olan Tek Otel

Liberty Hotels Lykia'da Yamaç Paraşütü

Tatil kimilerine göre bir dinlenme aracı, kimilerine göre de adrenalin, heyecan ve keşfetme aracıdır. Bazıları yıl boyunca yaşadığı iş stresini sahilde veya havuzda yüzerek ve güneşlenerek atarken kimileri de farklı yerler keşfedip, aksiyon dolu maceralar ile tatilini ölümsüzleştirir. Sizleri daha heyecanlı ve unutulmaz bir tatil yaşamak üzere Liberty Hotels Lykia’da yamaç paraşütü yapmaya davet ediyoruz.

paraşüt

Yıllardır otelimizde hizmet vermekte olan Escape Adventures deneyimli ekibimiz ile Babadağ’a yola çıkıyoruz. Yaklaşık 2000m yükseklikteki zirveye yakın bir noktadaki piste ulaştıktan ve pilotumuzdan gerekli emniyet ve uçuş ile ilgili bilgilendirmeyi aldıktan sonra kaskımızı takıp pist başına geliyoruz. Pilot komutunun ardından rampadan aşağı koşmaya başlıyoruz. Sadece birkaç adımdan sonra ayaklarımızın yerden kesiliyor ve uçmaya başlıyoruz.

Rüzgârın o hırçın ama bir o kadar da huzurlu nefesine bırakıyorsunuz kendinizi. Yamaç paraşütü pilotumuz birkaç dakika sonra kuşların özgürlüğünü ikram ediyor bize… Muhteşem cennet Ölüdeniz ve Liberty Hotels Lykia’ya yükseklerden bakmak tarifi imkânsız bir düş gibi.
İşte anın ölümsüz olduğu dakikalar. Uçuş sonrası hem bu harika dakikaları tekrar yaşamak hem de sevdiklerimiz ile paylaşmak üzere, pilotumuzun desteği ile video ve fotoğrafları çekimleri başlıyor. Rüzgârın da yardımıyla bir sağa bir sola döne döne aşağı süzülürken yılın tüm yorgunluğunun ve stresinin ayaklarınızdan aşağı doğru kayıp gittiğini hissedeceksiniz.

paraşüt

Ortalama 30-40 dakika süren bir uçuşun ardından direk otelimiz içine iniş yapmaya hazır olun. Liberty Hotels Lykia’yı bir de kuş bakışı izleyebilir ve aşağıda sizi bekleyen sevdiklerinize el sallayarak iniş yapabilirsiniz.

Liberty Hotels Lykia’da yamaç paraşütü heyecanını,
bu keyifli macerayı yaşamak üzere sizleri de bekliyoruz.